Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık

Şubat 2020 Online Şans BroşürüONLİNE FARMASİ ŞANS BROŞÜRÜNE HOŞGELDİN!
Hayatın her anına iyilik, değer ve mutluluk katan; rengarenk, güven dolu ve çok kazandıran Farmasi Dünyası’nda bu ay hangi ürünler şanslı ve neler oluyor?
Merak ediyorsan sadece sayfayı aşağı kaydır…

Şans broşürü sayfalarını çevirmek için sayfanın yanlarındaki ileri/geri oklarına tıklayabilirsin ya da sayfaları normal görünen halinden daha büyük görüntüleyebilmek ve daha net okuyabilmek için sayfa üzerine tıklayabilirsin. Sayfadaki ürünlerden beğendiğin olursa bize online destekten yazabilirsin ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsin.

Haydi başlayalım!Makyaj İkon

Güzellik

Farmasi, birbirinden güzel kokulara sahip parfümlerden, yüz, göz, dudak makyajına kadar çeşitli ürünler ile cildinizi korurken güzelleştiriyoruz.

Alışveriş İkon

Satın Al Kazan

Farmasi’de sadece satın alarak kazanmak mümkün! Evinizin temizlik ihtiyacını, kendinizin bakım ve sağlık ihtiyacını karşılayın makyaj ürünlerinden %30, sağlık ürünlerinden %40 indirimli faydalanın.

Sağlık İkon

Sağlık

Dr. C. Tuna ve Nutriplus alt markalı sağlık ürünleri ile hastalıklarınıza adeta bir kalkan oluyor. Yaşamınızı düzenli, sağlıklı ve dinç sürdürmenizi sağlıyoruz.

Satış İkon

Satış Yap Kazan

Ticaret yaparak para kazanmayı severlere müjde. Farmasi’de katalog fiyatından; sağlık ürünlerini %40, makyaj ürünlerini %30 indirimli alabilir ve satarak aradaki farkı kazanabilirsiniz.

Temizlik İkon

Temizlik

Mr. Wipes markalı temizlik ürünleri ile çıkmayan kirlere, uğraştıran yağlara son veriyoruz. Temizlikte hem tasarrufu hemde kolaylığı sağlıyoruz.

Ekip İkon

Ekip Kur Kazan

Hem dilediğin zaman çalışmak, hem sosyalleşmek hemde kazanmak Farmasi’de mümkün! Hemen üye ol, altına üye ekleyerek büyük ekip kurma yolunda ilerle sende kazan ekibinde kazansın. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
Farmasi Ailesine Katıl

*En kısa sürede size döneceğiz

Farmasi Üyesi Olan Kazanıyor!

İster ihtiyaçlarını al, ister satış yaparak kazan, ister ekip kur büyüme yolunda ilerle! Tüm bunları yapmak ve fırsatları yakalamak için üye olmak yeterli! Üstelik üyelik ücreti yok, satış zorunluluğu yok, zaman sınırı yok!

  • Üyelik ücreti yok!
  • Satış zorunluluğu yok!
  • İstediğin zaman başla!
  • Sürekli kampanya! Sürekli kazanç!
Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

Son Yorumlar