Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık

Damatlık Smokin ve Damatlık Takım Elbise

0
(0)

Düğün konseptlerinde damatlık seçimleri yaparken düğün teması baz alınmalıdır. Daha sade bir kır düğünü için şık bir takım elbise uyumlu olabilirler, ışıltılı bir salon düğünü için tarzınıza seçkin bir imaj katan smokin modelleri arasından seçimler yapılabilir. Her detayı ile tarzınıza ve düğün konseptinizde uygun seçimler yaparak, bu özel günün en şık ev sahibi olabilirsiniz.

Şık Salonların Damatlık Seçimi, Smokinler

Şık salon düğünlerinde tarzınızla uyum sağlayacak seçim damatlık smokin modelleri olacaktır. Smokin modelleri klasik tercih edildiğinde siyah renkli olsa da daha farklı tarzlar için farklı renkler ve modellerde bulunmaktadır. Seçimler yaparken vücut tipine göre modeller seçmek daha uyumlu bir kombin oluşturacaktır. Özellikle kilolu damatlar tek düğmeli modeller yerine çift düğmeli smokinler seçmelidir. Daha fit tarzlara sahip bireyler ise dar kesimli tek düğmeli modeller ile aradıkları uyumu bulabilirler.

Uzun boylu beyler şal yaka ya da sivri yaka modeller ile daha şık görünebilir. Daha orta boylu beylerde şal yaka modeller ile daha ince ve uzun boylu bir imaj elde edebilir. Smokin modellerinde pantolon uyumları oluştururken kısa paçalı ve dar kesim olmasına dikkat edilmeli, pilisiz modeller seçilerek şıklığınızı seçkin bir ifade ile tamamlayabilirsiniz. Smokin üzerindeki düğmeler ise ceketin kendi renginde olabildiği gibi zıt renk uyumlarında da olabilir. Smokin modelinde ceketin boyu da önemlidir. Elleriniz ile aynı hizada olması gereken cekette kol boyu da kısa olmalıdır. Bu konseptler içerisinde kullanılacak gömlek ise mutlaka cepsiz olmalıdır.

 

Her Düğün Konseptine Mutlaka Uyumlu Damatlık Takım Elbiseler

Takım elbiseler bir erkeğin her türlü giyim tarzına uygun olarak kullanılabilen konseptlerdir. En şık seçimler içinde damatlık takım elbise tasarımları tercih edebilirsiniz. Farklı renk, tasarım ve uyumları ile takım elbiselerde kendinden desenli modeller son dönemlerin en gözde damatlık modelleri arasında yer alıyor. Lacivert takım elbiseler ile en klasik ama zamansız şıklık sunan modeller olmaktadır. Çıkma yaka, yelekli, velvet yaka, sivri yaka, şal yaka tasarımlarda modellere genel karakterlerini kazandırıyor. Buz mavi ve lacivert gibi modellerde son dönem trendleri arasındadır.

Kır düğünleri için tercihler yaparken daha renkli modeller kullanılabilir. Yakada kullanılacak küçük bir çiçek kır düğünü ile damatlık modelini tamamen uyumlu hale getirebilir. Desenli modellerde füme, lacivert renkler ön plana çıkıyor. Kategorinin en popüler seçenekleri arasında yer alan takım elbiselerde ise mutlaka yelekli kombinler yer alıyor. Yelek- ceket aynı renk olan takımlarda pantolon zıt renk tercih edilerek aranılan şıklık yakalanabilir. Tüm takım lacivert gibi klas renklerden seçilerek klasik bir hava elde edilebilir. Renk uyumlarını tarzınıza göre seçebilir, düğün konseptinize bağlı olarak modeller tercih edebilirsiniz. Şal yakalı tasarımlar daha çok şık salon düğünü konseptlerinde tercih ediliyor. Kombinlerinizi tamamlayacak mendik, papyon ve kemer gibi detaylarla imajınıza kendi imzanızı atabilirsiniz.

 

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için kalplere tıklayın!

Ortalama Puan 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi...

Sosyal hesaplarında paylaşabilirsin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığına üzüldük!

Biz bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Bir Yorum Bırakın

Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

Son Yorumlar