Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık

Boyfriend pantolon

0
(0)

Kot pantolonlar, hemen hemen hepimizin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hatta günlük hayatımızda gerek kız gerek erkek olsun belki de en çok kullandığımız kurtarıcılarımız dan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her tarza uydurabileceğimiz kot pantolonlarımızı alırken çoğu zaman kafamızdaki modeli bulmakta zorlandığımız elbetteki doğru. Çünkü milyonlarca model arasından yalnızca birkaç tane alabileceğimizi bilmek, onca tasarım içerisinde elbette samanlık içinde iğne aramak gibi bir şey.

Belkide bir çoğumuzun sevdiği salaş tarzın vazgeçilmezi olan bu boyfriend kot pantolona özellikle de yaz aylarında ihtiyaç duyuyoruz. Hele ki sıcak bir memlekette yaşıyorsak. Tabi her ne kadar eskilerde moda olan bir ürün olsalar da tekstil ürünlerinde günümüz itibariyle geçmişe yönelme oldukça fazla. Boyfriend pantolon da bayanlar için kalıbı itibariyle erkek arkadaşınızın pantolonunu giymişsiniz hissi verdiğinden bu ismi almış.

Yalnız giyildiğinde, göründüğünden daha rahat bir tarzı olan bu jeans modelinin farklı tarzları elbette var. Hatta bu boyfriend Jeanler doğru kombinler tamamlandığı takdirde harikalar yaratabilir.

Özellikle de son zamanlarda moda haline gelmiş olması ve rahatlığıyla bir anda öncelikle kadınların, sonra da erkeklerin gözdesi olmuştur.

Her ne kadar rahat bir model olarak adlandırırsak adlandıralım rahat olduğu için günlük tercih edildiği kanısına varmamız kesinlikle yanlış bir tabir Çünkü bu pantolonu o kadar güzel kombinlerle özel zamanlarda kullandığımız takdirde istediğimizin de ötesinde çok şık cool bir havaya sahip olabiliriz.

Kesinlikle hemen hemen hepimizin boyfriend pantolonu ilk gördüğümüzde ürktüğümüz ve acaba bana yakışır mı ya da bende nasıl durur diye durup düşündüğümüz bir model. Yani bana kesinlikle yakışmaz demeyin ve şansınızı bir kere de olsa deneyin derim.

Her vücut tipine uyabilecek bir model olmasıyla da çok sevilmekte. Dilerseniz zayıf ya da kilolu olun hiç farketmeksizin salaş bir model olmasıyla fazlalıkları kapatmayı çok iyi başarmaktadır.

Özellikle de fazlalıklarınız varsa ve fazlalıklar basen ya da bel bölgenizde toplanıyorsa; boyfriend pantolonun yüksek bel modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Boyfriend pantolon fiyatları ise genel olarak 45 tl ile 200 tl arasındadır.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için kalplere tıklayın!

Ortalama Puan 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi...

Sosyal hesaplarında paylaşabilirsin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığına üzüldük!

Biz bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Bir Yorum Bırakın

Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

Son Yorumlar