Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık
Farmasi Askıdan Danışman Alma İşlemi Nasıl Yapılır_
5
(15)

Farmasi‘ye yeni kayıt olmuş bir danışman 45 gün boyunca hiç sipariş  girmez ise hesabı silinmez ve askıya düşer. Eski danışmanlarda ise 6 ay içinde hiç sipariş girilmez ise hesabı askıya alınırlar. Bu danışmanlar tekrardan Farmasi hesabını aktif etmek istediği zaman kendileri bu işlemi gerçekleştiremezler. Askıdan alma işlemi aktif olan bir danışman tarafından yapılmaktadır.

Bu yazımızda Farmasi girişimcisinin nasıl askıdan alınacağını adım adım size anlatacağız.

Girişimciyi askıdan almak için ilk önce Farmasi girişimci girişi yapıyoruz. Sol tarafta bulunan menüden Askıdan Al butonuna basıyoruz ve sağda açılacak olan Askıdan Alma İşlemleri sayfasında bulunan forma askıdan alınacak üyenin Girişimci Kodunu veya TC Kimlik numarasını ve Şifresini yazıp Girişimci Bilgilerini getir butonuna basıyoruz.

Farmasi Askıdan Danışman Alma İşlemi Nasıl Yapılır 1. Adım - Farmasi Askıdan Danışman Nasıl Alınır?

Eğer danışmanınız şifresini hatırlamıyor ise www.farmasiint.com resmi web sitesinden Şifremi Unuttum butonunu kullanarak kayıtlı cep telefonuna şifresini gönderebilirsiniz. Eğer telefon numarası değişmiş veya şifre gelmiyor ise 0216 430 1 999 Farmasi Müşteri Temsilcisi numarasını arayarak gerekli çözümleri sağlayabilir ve şifreyi yeni numaraya gönderebilir veya gelmeme sorununu çözebilirsiniz.

TC kimlik numarası ve şifreyi girdikten sonra aşağıdaki görselde bulunan sayfa karşınıza gelecektir. Burada bir güvenlik önlemi uygulanmıştır. Onay Kodunu Gönder butonuna bastığınız zaman askıdan alınacak danışmanın Farmasi’ye kayıtlı olan cep telefonuna bir kısa şifre gidecektir. Gelen şifreyi Onay Kodu bölümüne yazdıktan sonra forumda bulunan diğer seçenekleri ayarlayın. Girişimciyi kendinize ekleyecekseniz kendinizi veya alt ekibinizden birine ekleyecekseniz ekip listenizden gerekli danışmanınızı seçmeniz gerekmektedir. İşlemlerinizi sorun olmaması için son bir kez daha kontrol ettikten sonra “Girişimciyi Askıdan Al” butonuna basın ve askıdan alma işleminizi tamamlayın.

Farmasi Askıdan Danışman Alma İşlemi Nasıl Yapılır 2. Adım - Farmasi Askıdan Danışman Nasıl Alınır?

Yaptığınız işlemlerde bir hata olmazsa aşağıdaki görselde olduğu gibi; “İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Girişimci askıdan alınmıştır. Sisteme giriş yapabilir.” diye yeşil renkte bir uyarı çıkacaktır. Askıdan alınan girişimci bu uyarıdan sonra hemen hesabını kullanmaya başlayabilir. Giriş şifresi ise ilk girdiği şifredir. Onay kodu olarak gelen kısa şifre sadece askıdan alma işleminin güvenliğini onaylamak için, tek kullanımlık gönderilen bir şifredir.

Farmasi Askıdan Danışman Alma İşlemi Nasıl Yapılır sonuc - Farmasi Askıdan Danışman Nasıl Alınır?

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için kalplere tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 15

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi...

Sosyal hesaplarında paylaşabilirsin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığına üzüldük!

Biz bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Bir Yorum Bırakın

Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

Son Yorumlar