Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık

Farmasi Kozmetik Network Ağı Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

FARMASİ KOZMETİK NETWORK AĞI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HERŞEY
5
(21)

Network şeklinde ürün satışı yapmak yani katalog üzerinden satış yaparak para kazanmak ev hanımları, öğrenciler, part time olarak ek iş yapmak isteyenler ya da tam zamanlı olarak çalışıp gelirlerini artırmak isteyenler için çok büyük bir fırsat kapısı olmuştur. Katalog üzerinden ürün satarak geçimini sadece bu iş üzerinden yürütenlerin olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Kafanızda şöyle bir algı oluşmasın, “oh ne güzel kataloktan ürün satacağım ve güzel paralar kazanacağım, üstelik de bunu çok fazla yorulmadan yapacağım”

Dünyanın neresinde olursa olsun size çok emek vermeden para kazanacağınızı vadeden birileri olursa itimat etmemelisiniz. Yeni bir iş olanağı arayan özellikle ev hanımları ve öğrencilerin kolaylıkla yapabilecekleri Türkiye’nin en büyük network kozmetik firması olan Farmasi hakkında bilinmesi gerekenleri tüm detaylarıyla açıklamaya çalışacağız.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KOZMETİK FİRMASI FARMASİ 

Türkiye’nin en iyi kozmetik firması Farmasi neden ürünlerinin satışını mağazalarda alışveriş merkezlerinde yapmıyor?

Eğer ürünlerinin satışını mağazalarda yapmış olsaydı bu kadar kaliteli olan bu ürünleri bu kadar uygun fiyata satma imkanı olmayacaktı. Türkiye genelinde bulunan binlerce Farmasi satış danışmanı aracılığıyla ürünler çok uygun fiyatlara satılmaktadır.

Neden Farmasi ürünlerini kullanmalıyım?

Düzenli olarak herkes kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, genel temizlik ürünleri gibi birçok ihtiyaçlarını alışveriş merkezlerinden, mağazalardan ya da dükkanlardan ciddi anlamda çok yüksek paralar ödeyerek satın almaktadırlar. Zaten düzenli olarak almış olduğunuz bu ürünleri neden kalitelisini daha uygun fiyatlara üstelik tamamen yerli sermayeli bir firmadan almayasınız ki!

Farmasi ürünlerini kullanırken aynı zamanda para kazanmak için ne yapmak gereklidir?

Ürünleri çok uygun fiyatlara alıp belirli bir kar marjı ile satışını gerçekleştirerek para kazanmak için yapılması gereken tek şey Farmasi satış danışmanı olmaktır. 18 yaşını doldurmuş olan herkes daha önceden satış danışmanı olmuş bir kişi aracılığı ile ya da Farmasinin internet sitesinden üyelik formu doldurarak satış danışmanı olabilir.

Üye olurken ne kadar ücret ödemek gerekiyor ?

Farmasi, kesinlikle üyelik işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Üye olurken TC kimlik numaramı vermem de bir sakınca var mı?

 Farmasi yasal zorunluluk ve üyelerin yasal haklarını korumak için kayıt işlemleri sırasında TC kimlik numarasını istemektedir. Siparişlerinizin adınıza fatura edilebilmesi ve üyelik işlemlerinden elde etmiş olduğunuz primlerin banka hesabınıza aktarılabilmesi için bu işlem gereklidir. Kafanızda oluşan TC kimlik numarası verme konusundaki endişelerinize hak veriyor ve şunu belirtmek istiyoruz, Farmasi yılların firması olmakla beraber güvenilirliğini binlerce üyesinin bilgilerini saklı tutarak ve haklarını koruyarak ispatlamıştır.

Üye olduktan sonra satış yapma zorunluluğu var mıdır?

Firma olarak kesinlikle üyelerine satış yapma zorunluluğu getirmemektedir. En büyük avantajı üyelik sistemi ile ürünlerini indirimli fiyatlardan alma imkanı sunmasıdır. İsterseniz sadece kendi ihtiyaçlarınızı temin etmek için üye olabileceğiniz gibi isterseniz farmasinin ürünlerinin satışını yapmak için de üye olabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmıştır bu konuda farmasinin hiçbir dayatması bulunmamaktadır.

Farmasi üyeliği sayesinde ne kadar para kazanabilirim?

Bu sorunun cevabı sizin beklentilerinize göre değişmektedir. Açıkça söylemek gerekirse ne kadar kazanmak isterseniz o kadar kazanırsınız. Ben sadece ürün satın alıp kullanmak istiyorum diyorsanız kazancınız indirimli olarak ürünleri almak olur. Hem ürünleri kullanıp hem de satışını yapmak istiyorum diyenlerdenseniz, ne kadar ürün satarsanız kazancınızda bir o kadar artacaktır. Ürün satışından elde edeceğiniz para ile kendi kullanmış olduğunuz ürünleri çok daha uygun fiyatlara alma şansınız olacaktır.

Farmasi, satış temsilcilerine yapmış oldukları her bir üye karşılığında prim ödemektedir. Konuyu biraz daha detaylı açıklamak gerekirse sadece ürün kullanarak ve ürün satışı yaparak elde edeceğiniz kazançtan daha fazlasını kendinize bir Farmasi ekibi kurarak kazanma şansınız vardır. Sizi Farmasi sistemine üye yapan kişi nasıl sizin sponsorunuz oluyor ise sizde başkalarını kendi alt ekibinize üye yaparak onların sponsoru olabilirsiniz. Kendi altınıza yapacağınız her üyenin satışından primi aldığınız gibi üyelerinizin de kendi altlarına yapacak oldukları üyelerden de prim almaktasınız. Farmasi ekibinizi oluşturarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Ürün siparişi verdiğim zaman ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Bu konuda Farmasi üyelerine çok fazla seçenek sunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapılabildiği gibi bankadan EFT veya havale yöntemi ile ödemeler kolaylıkla yapılabilmektedir. Kredi kartı olmayan ya da banka hesabında para bulunmayan kişiler içinse kapıda ödeme kolaylığı sunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilmek için sipariş verme aşamasındayken ödeme seçenekleri arasından kapıda ödemeyi seçmeniz yeterlidir.

Farmasi ürünlerinin satışını yapmak kolay mıdır?

Yüzlerce farklı ürün çeşidi bulunan farmasi de herkesin ihtiyacına göre ürün bulunmaktadır. Ürün çeşidinin çok fazla olması ve herkesin bütçesine uygun fiyat seçenekleri sunması Farmasi ürünlerine olan ilgiyi arttırmaktadır. Üye olmak istiyorum fakat satış yapabilir miyim şeklinde düşünenler, bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Farmasinin bünyesinde binlerce üyesi bulunmaktadır ve çoğunluğun satış grafiği oldukça yüksektir.

Farmasi de kendi ekibimi nasıl kurabilirim?

Kendi ekibinizi oluşturmadan önce öncelikli olarak Farmasi ürünlerini kullanıp her bir ürün hakkında fikir ve bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sonuçta kullanmadığınız bir ürünün satışını yapmak imkansız değildir fakat biraz zordur.

Ürünler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yapmanız gereken bu ürünleri tanıdığınız herkese önererek satış aşamasına geçmelisiniz. Satış yaptığınız insanlara bu işin avantajlarından bahsederek onları Farmasi ekibinize dahil edebilirsiniz. Ekibinizi kurarken herkesin Farmasi satış temsilcisi olabileceğine inanmalısınız. Bir kişi çalışıyor Farmasi ürünlerinin satışını yapacak zamanı yoktur boşuna işi anlatmama gerek yok diye düşünmeyin. Unutmayın ki herkesin bir sosyal çevresi ve hayatında birçok farklı insan bulunmaktadır. Sizin için herkes Farmasi ekibinizin büyümesini sağlayacaktır.

İnsanların Farmasi ürünleri tercih etme sebepleri nelerdir?

Tamamen yerli sermaye olduğu için ülke ekonomisine sağladığı katkılarından, takviye edici gıda olarak satılan vitaminlerin Tarım Bakanlığından değil Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış olması, İslami usullere uygun ürünler satılması, insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir ürün satışı yapılmaması, kaliteli ürünlerin uygun fiyatlara satılması farmasi ürünlerinin neden bu kadar çok tercih edildiğinin göstergesidir.

Farmaside ürün iadesi yapılmakta mıdır?

Kargo ile gelen ürünlerinizin hasarlı, eksik yada yanlış gönderilmesi sonucunda iade talebinde bulunabilirsiniz. Şirket politikaları gereği iade süresi ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde ve ürünün ambalajının kesinlikle hasar görmemiş olması şartıyla iade işlemi yapılmaktadır.

Farmasi ürünlerinin satışında yüzde kaç kar elde edebiliriz?

Üye olarak ürünleri indirimli fiyatlardan alıp yüzde 30 kar marjı koyarak satıştan kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizde farmasinin size göndereceği sürpriz hediyeleri de satarak yüzde yüz kar elde edebilirsiniz. Ürün satışının yanı sıra Farmasi ekibinizin satışlarından elde ettiğimiz kazançta işin içine girince aylık geliriniz oldukça tatmin edici olacaktır.

Farmasi üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Sisteme üye olduktan sonra 1 ay içerisinde herhangi bir sipariş verilmemesi durumunda otomatik olarak üyelik durdurulmaktadır. Aktif olarak bir üyeliğiniz bulunuyor ise ve farmasi üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey gerekçesiyle birlikte TC kimlik numaranızı, adınızı soyadınızı ve Farmasi temsilci numaranızı belirttiğiniz dilekçeyi mail olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Üye olurken herhangi bir ücret ödemediğiniz gibi üyelik iptalinde de herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için kalplere tıklayın!

Ortalama Puan 5 / 5. Oy sayısı: 21

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi...

Sosyal hesaplarında paylaşabilirsin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığına üzüldük!

Biz bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Bir Yorum Bırakın

Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

Son Yorumlar