Pzt - Cmt 09:00-18:00 Açık
Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım Ürünleri
0
(0)

Adsız 300x287 - Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım ÜrünleriFarmasi Vitalizing sarımsaklı saç bakım ürünleri ile sarımsağın mucizevi etkisini saçlarınızda göreceksiniz. Doğal içerikli ürünlerde bir numara olan Farmasi, insan sağlığında bir çok faydası olan Sarımsağın faydalarını saç bakımında da kullanabilmemiz için bizler için üretti. Dr. C. Tuna Vitalizing ürün serimiz içinde Farmasi Sarımsaklı şampuan, Farmasi sarımsaklı saç maskesi, Farmasi Sarımsaklı Sabun ve Farmasi Sarımsaklı Besleyici Saç Bakım yağı adı altında Farmasi kataloğunda satışa sundu.

Şimdi tek tek bu ürünlerimizi tanımaya çalışalım.

 

 

Farmasi Sarımsaklı Şampuan

14332168 0 b 150x150 - Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım Ürünleri

Tüm saçlar için canlandırıcı Farmasi Sarımsaklı Şampuan,dökülme ve kırılmalar olan saçlarda çok etkilidir. Sarımsak özleri ve Capixyl teknolojisi kullanılarak geliştirilen özel formülü Dr. C. Tuna Vitalizing Sarımsaklı Şampuan, saçınızı besler,saç tellerinizi güçlendirerek kırılmalara ve kopmalara karşı etkin bir koruma sağlar. Zayıf saçlarınıza parlak ve güçlü bir görünüm sağlamada etkilidir. Kokusuzdur. Yani saçınızda sarımsak kokusu oluşmaz. 500 Ml olan ürünümüzü özellikle Yağlı saçlarda öneriyoruz. Saçınızın yağlı görünümünü gidermek içinde duruladıktan sonra Farmasi sarımsaklı saç maskesi uygulayabilirsiniz. Farmasi üyesi olduktan sonra 1108062 ürün kodu ile indirimli alabilirsiniz.

 

Farmasi Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi

1108065 150x150 - Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım ÜrünleriFarmasi sarımsaklı saç bakım maskesi, saçlarınızda sarımsak ve capixyl özüyle canlandırıcı etkiye sahiptir. Saçınız yağlı ise yağ bırakmayan formülü ile bu ürünümüzü çok seveceksiniz. Farmasi sarımsaklı şampuanı kullanıp saçınızı duruladıktan sonra ıslak saç uçlarına uygulayın ve 3-4 dakika beklettikten sonra tekrar durulama yapın. Saç derinize uygulamayın. Farmasi sarımsaklı saç bakım maskesi 500 Ml’dir.

 

Farmasi Sarıksaklı Saç Bakım Yağı

1104138 150x150 - Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım ÜrünleriFarmasi sarımsaklı saç bakım yağı, katloglarımıza yeni giren Farmasi sarımsaklı saç bakım ürünlerimiz arasındadır. Saçı besleyici özelliğe sahip Farmasi Vitalizing sarımsaklı besleyici saç bakım yağı, sarımsak yağı, Ay çiçek yağı, badem yağı ve E vitamini de içerdiğinden saçlarınızı beslemede maksimum etkiye sahiptir. 30 Ml gramajı vardır.İçeriğindeki mineral ve yağlar, saç ve saç derisi için güçlü bir etki sağlar.

Koparak dökülen saçlarınızda zayıf saç uçlarının güçlendirilmesinde etkili olan sarımsaklı yağ, kolay durulana bilme özelliği ile saçlarınıza ışıl ışıl parlaklık verir. Saçlarınızın canlı görünmesini sağlar.

Kullanımı: Saç uçlarından başlayarak saç dersine doğru masaj yaparak uygulama yaptıktan sonra 30 dakika saçınızda bekletin. Sonrasında Farmasi Sarımsaklı şampuan ile saçınızı yıkayın. Haftada 2 kez uygulanabilir. Sarımsaklı sam bakım maskesi de kullanarak maksimum faydayı sağlayabilirsiniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. İçilmez,saçlarınızda harici kullanım için üretilmiştir.

 

Farmasi Sarımsaklı Sabun

1119031 150x150 - Farmasi Vitalizing Sarımsaklı Saç Bakım Ürünleri

Ginseng ve sarımsak özlerinin birleşimiyle saçlarınızın canlanmasında etki eder. İçeriğinde, çinko,kükürt,aminoasit, B ve C vitamini vardır. Saç tellerinizi besleyerek güçlendirir. Dayanıklılığını arttırır. 100  gramaja sahiptir.

Sarımsağın mucizevi etkisini Farmasi Sarımsaklı Saç Bakım ürünleri ile saçlarınızda hissedin.

 

Farmasi ürünlerimizi alabilmek için aşağıdaki formdan üye olabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi ve üyelik işlemleri için aşağıdaki formdan ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için kalplere tıklayın!

Ortalama Puan 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Bu yazıyı yararlı bulduğun gibi...

Sosyal hesaplarında paylaşabilirsin!

Bu gönderinin sizin için yararlı olmadığına üzüldük!

Biz bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yayını nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Farmasi Ailesine Katıl

*En kısa sürede size döneceğiz

Farmasi Üyesi Olan Kazanıyor!

İster ihtiyaçlarını al, ister satış yaparak kazan, ister ekip kur büyüme yolunda ilerle! Tüm bunları yapmak ve fırsatları yakalamak için üye olmak yeterli! Üstelik üyelik ücreti yok, satış zorunluluğu yok, zaman sınırı yok!

  • Üyelik ücreti yok!
  • Satış zorunluluğu yok!
  • İstediğin zaman başla!
  • Sürekli kampanya! Sürekli kazanç!

Bir Yorum Bırakın

Farmasi'ye Üye Olan Kazanıyor

Son Paylaşımlar

    Son Yorumlar